Home»گروه جهادی عاشورا»نگارخانه»گزارش تصویری سوم از اردوی جهادی گروه عاشورا – روستای ناو – بهار94

گزارش تصویری سوم از اردوی جهادی گروه عاشورا – روستای ناو – بهار94

0
Shares
Pinterest Google+

شاید گوش برخی نشنود، و شاید پشت صندلی هایشان، با تمام امکانات رفاهی نتوانند هیچ محرومی را درک کنند، اصلا شاید برخی اسم بعضی از این روستاها را نشنیده باشند، چه رسد به اینکه بدانند اینجا چه خبر است و چه مشکلاتی هست.

برخی به دنبال حفظ شهرت و مقام و پول هستند، برخی به دنبال رای آوری و مجلس و کم اند که مخلصانه کاری برای محرومین انجام دهند، و به خا سوگند که خاری هستند در چشم این انقلاب، انقلابی که به دنبال زمینه سازی برای ظهور است، باید هرس شود، باید برخی شاخه های زائد زده شود، تا شاخه های نو جایگزین شود، شاخه های تنومند، با عظمت.

عده ای هنوز نمی دانند یا نمی خواهند بدانند، که جهان در یک پیچ تاریخی قرار دارد، خیلی چیزها تغییر کرده، اما برخی ابررسانه های جهانی متصل به شبکه های صهیونی اجازه نشان دادن تغییرات را نمی دهد، و تصویرسازی ها ذهن خیلی ها را منحرف ساخته است.

جهان در تب و تاب است و بیداری اسلامی همه جا را فرا گرفته، این روزها همه به دنبال ناجی هستند و ما نیز برای مولایمان و برای اینکه نشان دهیم ان الارض یرثها عبادی الصالحون، آمده ایم، برای اینکه بدانیم وَ نُريدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثينَ…

آری وعده الهی نزدیک است.